Oferta 2018-2019

[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Szanowni Klienci!

Poniżej znajdziecie szczegóły Oferty kursu wakacyjnego oraz na rok szkolny 2018/2019 dla Stałych Klientów.

Kurs wakacyjny będzie odbywał się z udziałem osób z różnych grup o zbliżonym poziomie. Przeznaczony jest od dla tych wszystkich, którzy bardzo chcieli nie przerywać kontaktu z językiem angielskim, ale jednocześnie móc wrócić do swoich grup od września.

W tym celu zmodyfikujemy Metodę Callana, dzięki czemu poziom będzie ten sam, pytania inne niż w podręcznikach DMfE, a sporadycznie zdarzy się też nowe słownictwo. Jednak nie odejdziemy zbyt daleko od tego, co dzieje się na standardowym kursie. Dzięki temu osoby trenujące latem i osoby robiące przerwę do września nie będą musiały czekać na stworzenie się nowych grup na odpowiednich poziomach.

Terminów kursu jeszcze nie znamy, bo czekamy na Wasze zapisy. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości osób, będziemy mogli coś ustalać.

Zapisu na kurs wakacyjny lub kurs od września dokonać należy wpłacając zwrotne wpisowe w wys. 100 zł do 25.06.2018 na standardowe konto Szkoły – z dopiskiem: “Lato 2018” lub “Wrzesień 2018”. Dzięki temu mamy czas ustalić wszystko, choć będzie tego czasu niewiele. Dlatego prosimy o sprawne podejmowanie decyzji.

Osoba zapisująca się na kurs wakacyjny nie musi jeszcze wpłacać wpisowego na kurs 2018-2019.

By ułatwić Wam zadanie, poza Rabatem Stałego Klienta, dajemy na lato dodatkowe 5% na zachętę – razem 25% Rabatu Stałego Klienta i Rabatu Wakacyjnego.

Osoby, które do 25.06.2018 nie dokonają żadnego zapisu, tracą status Stałego Klienta. Nie będą jednocześnie – siłą rzeczy – nowymi Klientami, więc nie dotyczą ich żadne promocje organizowane przez Szkołę dla osób, które nigdy się w niej nie uczyły. Dlaczego tak jest? W okresie od lipca do października lub nawet dłużej mamy bardzo mało zajęć, a opłaty ponosimy takie same, jak w każdym innym miesiącu. Oznacza to, że co roku po okresie letnim jesteśmy na minusie i nie możemy ani zaplanować żadnego remontu, ani innych istotnych zmian (jak przyjmowanie nowych lektorów, wynajem pomieszczeń itp.), gdyż nie wiemy, od kiedy zaczną się przychody. Ci, którzy sprawnie podejmują decyzje o kontynuacji, bardzo nam w tym problemie pomagają, więc chcemy ich specjalnie uhonorować – np. rabatem. Mamy nadzieję w ten sposób uświadomić wszystkim, jak bardzo takie decyzje wpływają na funkcjonowanie Szkoły, a więc i Wasz produkt końcowy. Z góry dziękujemy za zrozumienie!

Kliknij w ten tekst, by poznać zasady dot. zwrotnego wpisowego na kursy standardowe.

Kliknij w ten tekst, by poznać politykę ochrony i przetwarzania danych w Centrum Szkoleń DirectMe.

[/cmsmasters_text][cmsmasters_heading type=”h1″ font_weight=”normal” font_style=”normal” text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Kurs wakacyjny 2018[/cmsmasters_heading][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Kurs w grupie 4-7 osób w poniedziałki i środy, lipiec i sierpień

[/cmsmasters_text][cmsmasters_table animation_delay=”0″][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data rozpoczęcia (poniedz. i śr.)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]02.07.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data zakończenia[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]28.08.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Liczba godzin lekcyjnych[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]34[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Opłata za godzinę lekcyjną z dodatkowym rabatem[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]19,35 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt całości z Rabatami[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]657,90 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt miesięczny (lipiec i sierpień)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]328,95 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][/cmsmasters_table][cmsmasters_divider width=”long” height=”1″ position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ animation_delay=”0″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Kurs w grupie 4-7 osób we wtorki i czwartki, lipiec i sierpień

[/cmsmasters_text][cmsmasters_table animation_delay=”0″][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data rozpoczęcia (wt. i czw.)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]03.07.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data zakończenia[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]30.08.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Liczba godzin lekcyjnych[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]36[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Opłata za godzinę lekcyjną z dodatkowym rabatem[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]19,35 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt całości z Rabatami[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]696,60 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt miesięczny (lipiec i sierpień)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]348,30 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][/cmsmasters_table][cmsmasters_divider width=”long” height=”1″ position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ animation_delay=”0″][cmsmasters_heading type=”h1″ font_weight=”normal” font_style=”normal” text_align=”center” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Kurs w roku szkolnym 2018/2019[/cmsmasters_heading][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Kurs w grupie 4-7 osób w poniedziałki i środy, wrzesień-czerwiec

[/cmsmasters_text][cmsmasters_table animation_delay=”0″][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data rozpoczęcia (poniedz. i śr.)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]03.09.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data zakończenia[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]26.06.2019[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Liczba godzin lekcyjnych[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]162[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Opłata za godzinę lekcyjną z Rabatem Stałego Klienta[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]21,50 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt całości z Rabatami[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]3483 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt miesięczny (wrzesień-czerwiec)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]348,30 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][/cmsmasters_table][cmsmasters_divider width=”long” height=”1″ position=”center” margin_top=”50″ margin_bottom=”50″ animation_delay=”0″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Kurs w grupie 4-7 osób we wtorki i czwartki, wrzesień-czerwiec

[/cmsmasters_text][cmsmasters_table animation_delay=”0″][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data rozpoczęcia (wt. i czw.)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]04.09.2018[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Data zakończenia[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]27.06.2019[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Liczba godzin lekcyjnych[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]160[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Opłata za godzinę lekcyjną z Rabatem Stałego Klienta[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]21,50 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt całości z Rabatami[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]3440 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][cmsmasters_tr][cmsmasters_td]Koszt miesięczny (wrzesień-czerwiec)[/cmsmasters_td][cmsmasters_td]344 zł[/cmsmasters_td][/cmsmasters_tr][/cmsmasters_table][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

 

Zapraszamy do kontynuowania treningu językowego jak najszybciej, gdyż każdy miesiąc zwłoki – z uwagi na odwyknięcie od mówienia po angielsku – wydłuża Wasz kurs o nawet kilka tygodni. Co za tym idzie: uzyskujecie umiejętności znacznie dłużej i drożej. Porównać to można do treningu na siłowni i strat, jakie czyni brak regularności oraz dłuższe przerwy.

Sprawne określenie dat powrotu i rozpoczęcia kursów to dla nas i dla Was gwarancja kontynuacji, zachowania wysokiej jakości szkoleń przy najniższych możliwych cenach.

Szkół metod bezpośrednich na świecie jest zaledwie ok. 500. Ich utrzymanie oraz wyszukiwanie pracowników (wraz ze szkoleniem) jest znacznie trudniejsze niż w przypadku metod tradycyjnych, przez co nie ma nas na rynku szkoleń zbyt wiele. Co roku staramy się uświadamiać to osobom zainteresowanym kursami najwyższej jakości. Wy też możecie przyczynić się do podnoszenia poziomu edukacji, nie podejmując decyzji na ostatnią chwilę.

Dziękujemy za kolejny spędzony wspólnie rok szkolny i zapraszamy do zapisów!

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]