Praca dla lektorów

Praca dla lektorów języka angielskiego – wyłącznie na kursach dla dorosłych!

Jeśli jesteś lub chcesz zostać profesjonalnym lektorem metody bezpośredniej, to być może szukamy właśnie Ciebie! Praca dla lektorów czeka…

Kogo szukamy? Praca dla lektorów Częstochowa

Osób, które lubią działanie i aktywne nauczanie. Jeśli wolisz siedzieć za biurkiem, oszczędź sobie i nam czasu, bo nie będzie to praca dla Ciebie.

Osób, które lubią ludzi, posiadają wrodzoną przenikliwość, empatię i wyczulenie na potrzeby swoich uczniów. Jeśli wolisz zadawać i sprawdzać ćwiczenia, uważając, że to skuteczny kontakt z uczniem, ta praca nie jest dla Ciebie.

Osób, które wolą być przyjacielem i mentorem swoich uczniów, a nie sierżantem z obozu treningowego Marines – największym wrogiem i postrachem swoich podopiecznych. Jeśli za wszelką cenę zakładasz, że Twój uczeń na kursach to leń i niezdara, jeśli chcesz go złośliwie przyłapać na czymś, czego nie umie, zapraszamy do kręcenia remake’u teledysku „Another Brick In The Wall”, ale nie do Tarkowski.edu.pl.

Osób, które wolą nowoczesne, skuteczne metody, dostosowane do rodzaju wiedzy i umiejętności, jakie mamy wyrobić w uczniach. Jeśli uważasz, że wykład wspomagany tablicą i skomplikowanie wyglądającymi multimediami faktycznie wyrabia w uczniach umiejętność mówienia w obcym języku, to żyj tym mylnym przekonaniem, ale nie bierz się za nauczanie języka, bo Ty tylko “uczysz o języku”. W Tarkowski.edu.pl – owszem – uczymy bardzo nowocześnie, ale realnie i skutecznie poprzez trening.

Osób, które nie potrafią usiedzieć na miejscu, bo wolą dynamiczną konwersację z uczniami, bezustanny kontakt wzrokowy, wspomaganie się obrazowymi gestami, mówiących szybko, ale wyraźnie, potrafiących przyciągać uwagę i przekazywać swoją energię nawet o późnej porze, w brzydką pogodę; ludzi, którym nic, co ludzkie nie jest obce; ludzi, którzy nie traktują nauczania, jako zło konieczne, by zarobić na swoją „miskę ryżu”.

Jeśli uważasz, że jesteś człowiekiem, jakiego szukamy, skontaktuj się z nami!
Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny, w którym opiszesz, dlaczego chcesz pracować w naszej Firmie szkoleniowej.

Nie przejmuj się brakiem doświadczenia w metodzie bezpośredniej! Ważne, by mieć na wstępie świadomość, czym ona jest. Mamy profesjonalną kadrę, w której skład wchodzą metodycy z wieloletnim doświadczeniem – również w szkoleniu naszych lektorów. Każdy z załogi CS DirectMe będzie Ci pomagał w osiągnięciu najwyższego poziomu nauczania preferowanymi przez nas i naszych Uczniów metodami!

Praca dla lektorów oferowana przez nas jest naprawdę dobrym wyborem, jeśli chcesz się rozwijać, poznawać bardzo ciekawych ludzi i pomagać im w ich rozwoju – prywatnym oraz zawodowym!

Jeśli już masz doświadczenie nauczaniu metodami bezpośrednimi, uwzględnij to tylko w swoim CV, bo Twoja motywacja jest dla nas wówczas oczywista.

W przeciwieństwie do innych, nie pozbywamy się lektorów, jak niechcianych zabawek, na czas wakacji! Jeśli chcesz zostać naszym specjalistą, to będziemy Cię tak traktować!

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową (prosimy nie dzwonić w tej sprawie) na adres praca@tarkowski.edu.pl z klauzulą:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Szczegółowe zasady polityki ochrony danych w CS DirectMe znajdują się tutaj: https://tarkowski.edu.pl/ochrona-danych/

Zapraszamy!