ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

JĘZYK ANGIELSKI CZĘSTOCHOWA

Rozmowy kwalifikacyjne

Prowadzimy przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych dla osób starających się o pracę, a także przyjmujemy zlecenia na prowadzenie takich rozmów w obcych językach.

Zarówno metoda bezpośrednia, jak i rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym ściśle bazują na psychologii oraz skutecznym przekazie informacji. Dlatego też zajmujemy się przygotowaniami do rozmów kwalifikacyjnych oraz prowadzimy takie rozmowy w języku obcym na zlecenie firm.

Zakres pytań, jakie stosujemy w naszej pracy, pozwala nam stwierdzić, czy dana osoba potrafi przedstawić przyszłemu pracodawcy wszystkie swoje cechy, które mogą okazać się kluczowe do zdobycia wymarzonej pracy oraz czy kandydat na pracownika jest rzeczywiście przygotowany do objęcia danego stanowiska.
Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy na zlecenie firm przez telefon oraz “na żywo” – nie ma to większego znaczenia, gdyż kandydaci nie są w stanie korzystać z żadnych pomocy, jak słowniki, gotowe wypowiedzi lub pomoc innych osób tak, żeby nie dało się tego zauważyć. Sama rozmowa z kolei jest prowadzona w sposób, na który nie da się przygotować – po prostu trzeba znać język, a my już określimy, na jakim poziomie ta znajomość jest i z jakich dziedzin.

Podsumowanie rozmowy kwalifikacyjnej przygotowywane jest w formie czytelnego dokumentu, który stwierdza, jaki jest poziom kandydata w skali Rady Europy (CEFR), a dodatkowo z czym miewa problemy, co to oznacza w dalszej karierze związanej z językiem obcym oraz pomaga w zaplanowaniu ew. kursów językowych na przyszłość.