Oferta dla firm

Interesuje Cię szybka nauka angielskiego z naciskiem na język branżowy, dająca w krótkim czasie realną umiejętność mówienia?

W tym właśnie się specjalizujemy!

Nasze doświadczenie w nauczaniu na kursach firmowych sięga 2004 roku – zaufaj nam i powiedz, czego potrzebujesz!
Chcesz, by Twoi Pracownicy wreszcie świetnie władali obcym językiem? A może wolisz samemu poczuć kompletną niezależność od pomocy innych w rozmowach na różne tematy lub trudnych negocjacjach? Zbliża się ważna dla Twojej Firmy prezentacja lub wyjazd integracyjny z obcojęzycznymi partnerami i nie chcesz wypaść słabiej od innych? A może tylko chcesz podszlifować i poukładać to, co już potrafisz? Dla nas to nie ma znaczenia – znaczenie ma tylko to, żebyśmy mogli Ci pomóc. Jak? To już jest nasze zadanie. Przestępujesz próg naszej Szkoły lub zapraszasz nas do siebie i już jesteś w dobrych rękach.
Przez lata współpracy z wieloma przedsiębiorstwami oraz instytucjami, świadcząc usługi na kursach językowych, wypracowaliśmy modele współpracy z Klientami biznesowymi, w których zakres wchodzi nie tylko dawanie realnych umiejętności komunikacyjnych, ale też skomplikowana obsługa organizacyjna z trudnym podziałem grup na poziomy językowe, nierównym dofinansowaniem poszczególnych osób i trudnymi do dotrzymania dla zwykłych metod nauczania terminami. 

W skrócie: większość spraw organizacyjnych i kalkulacji wykonamy z przyjemnością za Ciebie, jeśli nie masz w tym doświadczenia!

Jeśli jesteś Pracownikiem, który ubiega się o dotację na kurs od swojego Pracodawcy, też Ci pomożemy! Znamy bardzo różne modele dofinansowań, które są wygodne i dobre dla wszystkich zainteresowanych – na pewno coś wymyślimy!

Co należy zrobić, żebyśmy mogli omówić wspólnie Twoje potrzeby? Wystarczy wysłać maila poprzez podstronę KONTAKT, pisząc, czego potrzebujesz. Zajmiemy się resztą!
Zobacz także nasze bogate PORTFOLIO Firm oraz Instytucji, w których uczyliśmy lub nadal nauczamy.