Targi i wyjazdy

Targi i wyjazdy

Przygotowanie do nagłych wyjazdów tematycznych, targów, prezentacji

Czy da się w krótkim czasie przygotować jedną lub więcej osób do konkretnego wyjazdu, na którym podstawową rzeczą jest znajomość języka obcego?

Często zdarza się, że dość nagle trzeba wyjechać do innego kraju, np. na istotną dla naszej kariery prezentację lub przyjeżdżają do nas ważni goście, więc trzeba godnie zaprezentować firmę. Jeśli nasz poziom językowy nie jest odpowiedni, wyuczenie się kilku zdań na pamięć może skończyć się katastrofą, gdy dojdzie do zadawania pytań ze strony słuchaczy lub gdy przejdziemy do jakichkolwiek rozmów o prezentowanych kwestiach. Warto wówczas być przygotowanym na improwizację, która staje się podstawą osiągnięcia sukcesu. Jak to zrobić w krótkim czasie? Jak to zrobić, gdy wyjechać ma grupa osób na różnych poziomach umiejętności i wiedzy językowej, a nie ma czasu na odpowiednią organizację standardowych kursów?
Mamy sprawdzoną metodę, dzięki której nawet osoby na dość niskich poziomach językowych były w stanie skutecznie przekazać i uzyskać informacje podczas ważnych wyjazdów.
Okres trwania takiego przygotowania może być bardzo różny, gdyż zależy on od umiejętności Klienta oraz tego, co chce na wyjeździe uzyskać. Oznacza to, że czas na nawet najbardziej innowacyjnym kursie gra rolę, więc im mniej zostawimy na ostatnią chwilę, tym lepiej przygotowani uczestnicy wyjazdu będą.