Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia próbne z języka angielskiego dla dorosłych, kliknij link poniżej, wypełnij podstawowe dane kontaktowe, wybierz rodzaj kursu oraz – jeśli nie chcesz uczyć się od podstaw – wypełnij test kwalifikacyjny:

 

Test koniecznie wypełnij bez przygotowania i tylko tyle, ile dasz radę. Odzwierciedla on to, co jesteś w stanie powiedzieć w trakcie szybkiej konwersacji. Zawyżanie lub zaniżanie poziomu spowoduje, że trafisz do niewłaściwej grupy.

Jeśli zapisujesz się na zajęcia indywidualne, pamiętaj, żeby podać nam nie mniej niż dwa terminy! Trening językowy wymaga minimum dwóch spotkań po 2 godz. lekcyjne w tygodniu, by jego efekty przeszły na stałe do pamięci trwałej w odpowiednim czasie. Nie gwarantujemy, ze podane terminy będą jeszcze wolne, więc im więcej możliwości nam podasz, tym większa szansa, że coś dopasujemy!

Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą mailowo w ciągu 24 godzin i podamy wszystkie niezbędne informacje. Prosimy o sprawdzanie skrzynki e-mailowej! Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymasz żadnej informacji, prosimy o kontakt poprzez TĘ STRONĘ lub pod numerem 510 613 844.

Szczegółowe informacje dot. polityki ochrony danych osobowych znaleźć można POD TYM LINKIEM.

A jak zapisać dziecko? Wypełnij odpowiedni formularz, jak w każdym przypadku. Na podstawie wieku określamy, jak stworzyć grupę, gdyż dzieci i młodzież uczone metodami tradycyjnymi w szkołach publicznych, mają bardzo różne poziomy wiedzy o języku. Dlatego najpierw sprawdzamy wiek i możliwe terminy zapisanych kandydatów. Następnie tworzymy grupę i prowadzimy lekcję próbną, na której sprawdzamy, czy Uczestnicy mają ten sam poziom, by zacząć naukę mówienia. Jak i w przypadku zajęć osób dorosłych, ważne jest, żeby rodzicie podali jak największą ilość terminów, kiedy ich dzieci mogą uczęszczać na kurs.

Co dają lekcje próbne
  • Sprawdzenie jak działa metoda bezpośrednia i nasza Szkoła
  • Sprawdzenie czy pasujesz do poziomu i grupy
  • Zajęcia są darmowe, jeśli Ci się nie spodobają

Podsumowanie

Czy zajęcia próbne spełniają oczekiwania Klientów

5