Kontakt

Masz pytania? Chcesz omówić swoje indywidualne potrzeby? Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy pamiętać: prowadzimy kursy i szkolenia wyłącznie dla osób dorosłych

OD PAŹDZIERNIKA 2022 FIRMA ZOSTAJE PRZENIESIONA NA UL. ŚLĄSKĄ 12, LOK. 3 (ZDJĘCIA I MAPKA PONIŻEJ)

 Szanowni Klienci,

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnego Sekretariatu. Dzięki temu możemy usprawnić naszą pracę i polepszyć jakość wykonywanych usług, jak i obniżyć ich koszty.

Nasz wirtualny Sekretariat dostępny jest przez całą dobę – online. Nie musisz do nas przychodzić przed rozpoczęciem kursu, nie czekasz w kolejce i możesz zapisać się na zajęcia o każdej porze (ankieta kwalifikacyjna na str. głównej oraz w menu Oferta), rezerwując najszybciej miejsce w grupie lub grafik indywidualnego toku nauczania!

Dzięki temu nie tracimy naszego i Waszego czasu na podróż do naszego biura, czekanie w kolejce, gorączkowe notowanie wielu parametrów kursów. Wszystko to możecie uzyskać jasno i jednoznacznie mailem – pod warunkiem wcześniejszego wypełnienia ZGŁOSZENIA, żebyśmy wiedzieli, gdzie Was zakwalifikować – nie wychodząc z pracy lub domu, wysyłając zapytania o oraz zgłoszenia na szkolenia dowolnej porze.

Prosimy pamiętać, że bez wypełnionego zgłoszenia na kurs z testem kwalifikacyjnym nie jesteśmy w stanie przedstawić możliwości, nie znając Państwa poziomu. W takim wypadku udzielamy takich samych ogólnych informacji, jakie można znaleźć na stronie.

W pierwszej kolejności będzie można skontaktować się z nami poprzez formularz poniżej, a następnie telefonicznie pod nr tel.: 510 613 844. Z racji automatyzacji prosimy jednak o cierpliwość w kwestii dzwonienia do nas – na wszelkie nieodebrane połączenia będziemy oddzwaniać w czasie wolnym od zajęć.

Warto brać pod uwagę, że informacji na temat nauczania metodą bezpośrednią bywa dużo. Większość z nich jest dostępna na naszej stronie. Jednak w razie dalszych pytań, warto mieć wszystkie odpowiedzi na piśmie – w e-mailu – by łatwiej do nich wrócić, wybierając właściwą Ofertę. A zwykle jest tak, że udzielenie odpowiedzi na pytania jest możliwe tylko po sprawdzeniu testu kwalifikacyjnego i innych parametrów z formularza Klienta, bez czego nie da się powiedzieć, co dla danej osoby możemy zrobić.

Jeśli jednak w videoblogu, opisach metod oraz organizacji kursów nie było odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was kwestie, zawsze możecie wysłać nam zapytanie poprzez formularz poniżej. Odpiszemy na nie, szczegółowo informując o wszystkich aspektach naszej Oferty, więc będzie łatwiej zdecydować na spokojnie, czym możemy Wam służyć.

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc. Twoje dane kontaktowe nie będą przekazane żadnym osobom i podmiotom trzecim, a wykorzystamy je jedynie do kontaktu z Tobą w celu przedstawienia Ci Oferty i świadczenie ew. usługi.

Sekretariat Tarkowski.edu.pl

Nasz sekretariat został całkowicie zautomatyzowany, aby usprawnić naszą pracę, obniżyć jej koszty i oszczędzić swój oraz Wasz czas. W razie jakichkolwiek zapytań, prosimy o wysyłanie wiadomości na adres e-mail: kontakt@tarkowski.edu.pl lub przez formularz kontaktowy poniżej. Jeśli nie odpiszemy w ciągu 24 godzin, mail mógł nie zostać wysłany lub utknął w ilości zgłoszeń – wówczas prosimy dzwonić pod aktualny nr podany na tej stronie.

  Oświadczam, iż zamieszczone przeze mnie w tym formularzu dane osobowe są zgodne z prawdą i o wszelkich ich zmianach niezwłocznie poinformuję Centrum Szkoleń DirectMe mailowo lub na piśmie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu przez Centrum Szkoleń DirectMe dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  Oświadczam, że znam i akceptuję warunki polityki ochrony danych Centrum Szkoleń DirectMe znajdujące się pod tym adresem: https://tarkowski.edu.pl/ochrona-danych.

  UWAGA!

  Podany adres jest jedynie miejscem, w którym odbywają się zajęcia. Nie znajduje się tam nasz Sekretariat.

  Sekretariat Tarkowski.edu.pl działa wyłącznie online, dlatego prosimy o kontakt poprzez powyższy formularz lub na adres mailowy.

  Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc.

   

  Telefon

  Zadzwoń do nas!

  510 613 844

  E-mail

  Napisz do nas!

  kontakt@tarkowski.edu.pl

  Adres

  Znajdź nas!

  Ul. Śląska 12, lok. 3 (klatka jest z tyłu budynku)