KONTAKT

Masz pytania? Chcesz omówić swoje indywidualne potrzeby? Zapraszamy do kontaktu!

Informujemy, że od lipca 2018 przechodzimy na pełną automatyzację pracy Sekretariatu, by usprawnić naszą pracę i polepszyć jakość wykonywanych usług. Oznacza to, że likwidujemy stacjonarny Sekretariat.
Dzięki temu nie tracimy naszego i Waszego czasu na podróż do naszego biura, czekanie w kolejce, gorączkowe notowanie wielu parametrów kursów. Wszystko to możecie uzyskać jasno i jednoznacznie mailem, nie wychodząc z pracy lub domu, wysyłając zapytania o oraz zgłoszenia na szkolenia dowolnej porze.
W pierwszej kolejności będzie można skontaktować się z nami poprzez formularz poniżej, a następnie telefonicznie pod nr tel.: 510 613 844. Z racji automatyzacji prosimy jednak o cierpliwość w kwestii dzwonienia do nas – na wszelkie nieodebrane połączenia będziemy oddzwaniać. Warto brać pod uwagę, że informacji na temat nauczania metodą bezpośrednią bywa dużo. Większość z nich jest dostępna na naszej stronie. Jednak w razie dalszych pytań, warto mieć wszystkie odpowiedzi na piśmie – w e-mailu – by łatwiej do nich wrócić, wybierając właściwą Ofertę.
Teraz nasz wirtualny Sekretariat dostępny będzie także przez całą dobę – online. Nie musisz do nas przychodzić przed rozpoczęciem kursu, nie czekasz w kolejce i możesz zapisać się na zajęcia o każdej porze (ankieta kwalifikacyjna na str. głównej oraz w menu Oferta), rezerwując najszybciej miejsce w grupie lub grafik indywidualnego toku nauczania!
Jeśli jednak w videoblogu, opisach metod oraz organizacji kursów nie było odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię kwestie, zawsze możesz wysłać nam zapytanie poprzez formularz poniżej. Odpiszemy na nie, szczegółowo informując o wszystkich aspektach naszej Oferty, więc będzie Ci łatwiej zdecydować na spokojnie, czym możemy Ci służyć. To lepsze od czekania w kolejce i gorączkowego notowania mnóstwa informacji w rozmowie telefonicznej!
Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc. Twoje dane kontaktowe nie będą przekazane żadnym osobom i podmiotom trzecim, a wykorzystamy je jedynie do kontaktu z Tobą w celu przedstawienia Ci Oferty i świadczenie ew. usługi.

Sekretariat Tarkowski.edu.pl

Nasz sekretariat został całkowicie zautomatyzowany, aby usprawnić naszą pracę i oszczędzić swój oraz Wasz czas. W razie jakochkolwiek zapytań, prosimy o wysyłanie wiadomości przez formularz kontaktowy lub na adres e-mail: [email protected]

UWAGA!

Podany adres jest jedynie miejscem, w którym odbywają się zajęcia. Nie znajduje się tam nasz Sekretariat.

Sekretariat Tarkowski.edu.pl działa wyłącznie online, dlatego prosimy o kontakt poprzez powyższy formularz lub na adres mailowy.

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc.

 

Telefon

Zadzwoń do nas!

510 613 844

E-mail

Napisz do nas!

[email protected]

Adres

Znajdź nas!

Al. NMP 32, lok.9 (podwórze obok Cafe Belg)