Masz pytania? Chcesz omówić swoje indywidualne potrzeby? Zapraszamy do kontaktu!

Informujemy, że od lipca 2018 przechodzimy na pełną automatyzację pracy Sekretariatu, by usprawnić naszą pracę i polepszyć jakość wykonywanych usług.

Oznacza to, że likwidujemy stacjonarny Sekretariat, dzięki czemu nie tracimy naszego i Waszego czasu na podróż do naszego biura, czekanie w kolejce, gorączkowe notowanie wielu parametrów kursów. Wszystko to możecie uzyskać jasno i jednoznacznie mailem, nie wychodząc z pracy lub domu.

W pierwszej kolejności będzie można skontaktować się z nami poprzez formularz poniżej lub telefonicznie pod nr tel.: 510 613 844. Z racji automatyzacji prosimy jednak o cierpliwość w kwestii dzwonienia do nas – na wszelkie nieodebrane połączenia będziemy oddzwaniać. Warto brać pod uwagę, że informacji na temat nauczania metodą bezpośrednią bywa dużo. Większość z nich jest dostępna na naszej stronie. Jednak w razie dalszych pytań, warto mieć wszystkie odpowiedzi na piśmie – w e-mailu – by łatwiej do nich wrócić, wybierając właściwą Ofertę.

Teraz nasz wirtualny Sekretariat dostępny będzie także przez całą dobę – online. Nie musisz do nas przychodzić przed rozpoczęciem kursu, nie czekasz w kolejce i możesz zapisać się na zajęcia o każdej porze (ankieta kwalifikacyjna na str. głównej oraz w menu Oferta), rezerwując najszybciej miejsce w grupie lub grafik indywidualnego toku nauczania!

Jeśli jednak w videoblogu, opisach metod oraz organizacji kursów nie było odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię kwestie, zawsze możesz wysłać nam zapytanie poprzez formularz poniżej. Odpiszemy na nie, szczegółowo informując o wszystkich aspektach naszej Oferty, więc będzie Ci łatwiej zdecydować na spokojnie, czym możemy Ci służyć. To lepsze od czekania w kolejce i gorączkowego notowania mnóstwa informacji w rozmowie telefonicznej!

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc. Twoje dane kontaktowe nie będą przekazane żadnym osobom i podmiotom trzecim, a wykorzystamy je jedynie do kontaktu z Tobą w celu przedstawienia Ci Oferty i świadczenie ew. usługi.

Miejsce odbywania się zajęć z j. angielskiego (poza zajęciami zamówionymi na dojazd w firmach):
Centrum Szkoleń DirectMe Marcin Tarkowski
Al. NMP 32, lok. 9 (w podwórzu, obok Cafe Belg)
42-200 Częstochowa

Inne kursy i szkolenia mogą odbywać się w lok. 2A (wejście w bramie od strony al. NMP) – takie informacje znajdą Państwo każdorazowo w materiałach oraz mailach dotyczących tego typu zajęć.

Szczegółowe zasady polityki ochrony danych osobowych w Centrum Szkoleń DirectMe znajdą Państwo pod tym adresem: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

Oświadczam, iż zamieszczone przeze mnie w tym formularzu dane osobowe są zgodne z prawdą i o wszelkich ich zmianach niezwłocznie poinformuję Centrum Szkoleń DirectMe mailowo lub na piśmie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu przez Centrum Szkoleń DirectMe dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Oświadczam, że znam i akceptuję warunki polityki ochrony danych Centrum Szkoleń DirectMe znajdujące się pod tym adresem: https://tarkowski.edu.pl/ochrona-danych.