KURSY ADVANCED I BUSINESS

ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH

Kursy Advanced i Business

Dla tych z Was, którzy chcą lub potrzebują bardziej zaawansowanych umiejętności językowych mamy wszystko, czego potrzebujecie, czyli kursy Advanced i Business

Direct Advanced wydawnictwa Direct Language Lab to kurs w konwencji metody bezpośredniej (obecnie włączony do podstawowego kursu w postaci podręczników 7-9), rozwijający słownictwo, mówienie i pisanie na poziomie powyżej poziomu certyfikatu FCE. Jest on przeznaczony dla osób, które chciałyby pozostawać w styczności z językiem, rozwijać swoje słownictwo i biegłość w posługiwaniu się językiem powyżej poziomu upper-intermediate, bez względu na to, czy planują zdawać egzamin CAE czy nie.

Podręczniki 7-9 zawierają:

  • bogate i ciekawe słownictwo – ponad 900 słów, wyrażeń, czasowników frazowych i idiomów z tłumaczeniem i przykładami zastosowań;
  • transkrypcję fonetyczną nowych słów i wyrażeń;
  • zagadnienia gramatyczne skoncentrowane na bardziej zaawansowanych aspektach, możliwościach zastosowań różnych konstrukcji i tym, jak ich użycie wpływa na zrozumienie czy wydźwięk przekazu.

Business English to kurs języka biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.
Podręczniki Business English zostały poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym:

  • Get Down To Business,
  • Marketing & Management,
  • Finances & Industry.

Business English to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki, jest to kurs przeznaczony dla słuchaczy powyżej poziomu intermediate. Przypominamy jednak: osoby związane z biznesem i chcące efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi, powinny mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego.

Kursy Business zwykle odbywają się indywidualnie – zależnie od potrzeb poszczególnych Uczniów.