Dlaczego wybraliśmy taki zawód, a nie tradycyjne nauczanie?

Doświadczeni lektorzy

Centrum Szkoleń DirectMe tworzymy my – lektorzy metod bezpośrednich z dużym stażem w nauczaniu języków obcych poprzez używanie ich. Wiemy doskonale, że nauczanie języka obcego, to nie wpajanie uczniom zawiłej gramatyki, testowanie ich wiedzy na kartkówkach i zasypywanie ich każdego dnia nową listą słówek. Tak nie wygląda żywy język i nie tak powinna odbywać się jego nauka.

Efektywna metoda

Wprowadzanie, regularne powtarzanie, pozwalanie uczniowi na zmiany w tym, co już dobrze potrafi, ale też poprawianie każdego błędu w wypowiedzi, by utrwalić tylko dobre nawyki i konstrukcje, by doszlifować wymowę – to właśnie jest pracą prawdziwego nauczyciela języków obcych i dlatego jesteśmy w DirectMe. To tu właśnie możemy rozwijać wszystko, co w naszym zawodzie zawsze uważaliśmy za najważniejsze: dawanie Uczniom prawdziwych umiejętności i doświadczenia w mówieniu, które idzie równomiernie z nauką zasad posługiwania się danym językiem.

Zadowoleni uczniowie

Co najbardziej lubimy w naszej pracy? Widok ucznia, który jeszcze godzinę temu nie znał słowa w obcym języku, a po lekcji wypowiada się w nim pełnymi zdaniami, nie mogąc zrozumieć, jak to się właściwie stało… Odpowiednia metoda i odpowiedni lektorzy oraz Uczeń, który do nas przyszedł, bo chciał wreszcie czegoś innego, czegoś skutecznego – tylko tyle i aż tyle wystarczy, żebyście mogli swobodnie rozmawiać w obcym języku!

Dajcie nam szansę spróbować i przyjdźcie poznać nas na lekcjach próbnych!

Zobaczcie także, jak możemy Wam pomóc w rozwoju osobistym!