ZAPISY NA LEKCJE PRÓBNE

[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”30″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Jak zapisać się na lekcje próbne?

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Sposób pierwszy: poprzez Ankietę Kwalifikacyjną na stronie głównej, gdzie jest także powiązany z nią ewentualny test kwalifikacyjny – niezbędny dla osób, które nie chcą zaczynać od podstaw. Wypełnienie tego testu powinno się odbywać zawsze bez przygotowania na zasadzie “ile dasz radę”, gdyż pokazuje on nam, czy poradzisz sobie w konwersacji bez dłuższego zastanawiania się. Pamiętaj: zajęcia mają Cię nauczyć sprawnie i szybko myśleć oraz mówić w obcym języku, a nie zastanawiać się nad abstrakcyjnymi zasadami, więc czego nie możesz zrobić szybko na teście, pewnie nie powiesz tym bardziej podczas rozmowy.

Sposób drugi: odwiedź nasz Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach: 17.00-19.00 i wypełnij Ankietę Kwalifikacyjną oraz ew. test na miejscu.

W obu przypadkach pamiętaj: im więcej podasz w Ankiecie możliwych terminów uczęszczania, tym większa szansa, że szybko rozpoczniesz swoją naukę!

Gdy tylko otrzymamy te dane oraz zwrotne wpisowe, zostanie przyznany Ci taki rabat, jaki obowiązuje w danym miesiącu, a my kontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Kwestie zajęć indywidualnych oraz firmowych omawiane są z każdym Zainteresowanym osobno – zapraszamy do przedstawienia nam swoich potrzeb i zapoznania się z naszym bogatym portfolio!

A jak zapisać dziecko? Na podstawie wieku określamy, jak stworzyć grupę, gdyż dzieci i młodzież uczone metodami tradycyjnymi w szkołach publicznych, mają bardzo różne poziomy wiedzy o języku. Dlatego najpierw sprawdzamy wiek i możliwe terminy zapisanych osób. Następnie tworzymy grupę i prowadzimy lekcję próbną, na której sprawdzamy, czy Uczestnicy mają ten sam poziom, by zacząć naukę mówienia. Jak i w przypadku zajęć osób dorosłych, ważne jest, żeby rodzicie podali jak największą ilość terminów, kiedy ich dzieci mogą uczęszczać na kurs.

Zapraszamy do zapisywania się na lekcje próbne, bo najtrudniej jest tylko zacząć!

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]