NAUKA JĘZYKA

[cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”30″ data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Jak wygląda nauka metodą bezpośrednią?

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsmasters_column data_width=”1/4″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/2″][cmsmasters_embed link=”https://www.youtube.com/embed/6ILjNQ-_rMw” animation_delay=”0″][/cmsmasters_column][cmsmasters_column data_width=”1/4″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text animation_delay=”0″]

Jak nauczamy w grupach?

Kurs odbywa się dwa razy w tygodniu: najczęstszy wybór to poniedziałki i środy oraz wtorki i czwartki, w godzinach 17.00-18.50 lub 19.00-20.50. Wypełniając Ankietę Kwalifikacyjną, podajesz nam wszystkie swoje możliwości uczęszczania na kurs – im więcej, tym szybciej stworzymy Ci grupę lub dołączymy do pasującej opcji.

Lektorzy zadają pytania minimum dwa razy, mówiąc z naturalną prędkością i melodią języka, by uczniowie oswoili sę z daną konstrukcją, zrozumieli treść i bez tłumaczenia sobie na polski bezpośrednio udzielali odpowiedzi, w czym lektor im bezustannie pomaga i natychmiast poprawia wszelkie błędy.

Jeśli szukasz metody, która w krótkim czasie nauczy Cię realnego posługiwania się językiem, a nie tylko teoretycznej wiedzy z wykładów i umiejętności “sprytnego” zdawania stresujących testów, to Direct Method for English jest właśnie dla Ciebie! Czy pracujesz w szeroko pojętym biznesie, czy też planujesz jakiś wyjazd na wakacje, albo zmianę pracy, do której umiejętność mówienia, a nie tylko “znajomość języka” są potrzebne – wszystko to uzyskujemy w metodzie bezpośredniej szybko i sprawnie – w grupach lub na zajęciach indywidualnych.

Jak duże są grupy?

Grupy są w przedziale 4-6 osób, gdzie koszt miesięczny to ok. 330 zł oraz w przedziale 7-9 osób z kosztem miesięcznym ok. 240 zł. Dokładny koszt wyliczany jest, gdy wiemy już dokładnie od kiedy dana osoba zacznie naukę, gdyż wiemy wówczas, ile godzin do końca roku szkolnego jest do odbycia. Dzielimy ich łączny koszt na ilość miesięcy kursu i stąd mamy równe, wygodne dla Ciebie opłaty miesięczne, jeśli nie chcesz płacić za kurs w całości z góry.

Poziomy

Każda grupa ma bardzo konkretny poziom, a więc w jej obrębie nie znajdziesz się z kimś, kto zna język lepiej lub gorzej od Ciebie. Musicie nas rozumieć wszyscy, jak i każdy musi rozumieć i być w stanie rozmawiać z każdym uczestnikiem kursu. To odwrotna praktyka niż w metodzie tradycyjnej, której głównym elementem jest wykład po polsku i ćwiczenia na bazie kserówek. Jeśli jesteś osobą początkującą, to będziesz na sali z osobami, które języka także się jeszcze nie uczyły. Jeśli jesteś na wyższym poziomie – np. B2, to Twoi koledzy i koleżanki z grupy będą prezentować ten poziom, rozwijając wspólnie dalsze kompetencje językowe.

Zajęcia próbne

Zanim zdecydujesz się na kurs grupowy, masz dwa, niezobowiązujące do niczego zajęcia próbne, które wliczane są w koszt całego kursu dopiero, gdy wyrazisz chęć kontynuacji. Takie lekcje przysługują nowym Klientom, którzy dołączają do tworzonej lub istniejącej grupy w ciągu całego roku szkolnego. Wszystko jest przejrzyste, wszystkiego można się dowiedzieć i spróbować, by decydować łatwiej. Doradzamy jednak pośpiech, gdyż tylko jesienią macie największe szanse szybko rozpocząć zajęcia w tworzonych właśnie grupach i z rabatami większymi niż dalej w roku szkolnym.

Prace domowe, kartkówki, klasówki…

Nie ma! Tak, dokładnie, nie ma. Uczysz się na kursie, który jest kompleksowym treningiem językowym odbywanym podczas zajęć.

Owszem, uczeń ma ten sam podręcznik, z którego lektorzy korzystają na lekcji, a w nim płytę CD z lekcjami nagranymi w formacie MP3 i z kodem do potężnej platformy e-learningowej. Na platformie twórcy metody zapewnili mnóstwo multimedialnych ćwiczeń idealnie dopasowanych do każdego fragmentu podręcznika. Wśród nich są także dyktanda i słownik interaktywny. Ale z tych elementów kursu korzystasz tylko, jeśli chcesz przyspieszyć swoje pojmowanie języka lub chcesz zachować z nim styczność, gdy akurat nie ma zajęć.

Nie musisz siedzieć w domu godzinami i uczyć się do kolejnych testów i kartkówek, które nie uczą mówić i nie sprawdzają, czy potrafisz faktycznie posługiwać się językiem! Każda lekcja to sprawdzanie samego siebie pod okiem fachowców i utrwalanie realnych umiejętności komunikacyjnych!

Zajęcia indywidualne i firmowe

Organizacja zajęć indywidualnych lub firmowych (także z dojazdem do siedziby Firmy Klienta) to bardzo różne ustalenia. Przede wszystkim: mamy bardzo wielu Uczniów indywidualnych oraz Klientów biznesowych, którzy bardzo chwalą sobie naukę jeden-na-jeden lub w grupach poniżej ustalonego minimum ilości uczestników. Pracujemy z nimi bardzo szybko i kierunkujemy naukę na to, czego potrzebują np. w swojej pracy. Zdarza się bardzo często, że razem z Uczniem testujemy jego przemówienie lub prezentację, pomagając mu znacznie w uzyskaniu lepszych efektów, bez uczenia treści na pamięć i z odpowiednim podejściem do publiczności. W innym wypadku przygotowujemy Klientów na rozmowy kwalifikacyjne, gdzie umiejętność sprawnej improwizacji jest kluczowa podczas odpowiadania na nieprzewidziane pytania.

W wypadku zajęć indywidualnych musimy Was lepiej poznać i porozmawiać o Waszych potrzebach, by dobrze podpowiedzieć częstotliwość zajęć w stosunku do efektów (metoda Direct ma kilka wariantów, np. Direct Business oraz nasze własne dodatki znacznie usprawniające lekcje w stosunku do tego, czego możecie sobie życzyć). Na tej podstawie określamy cenę godziny lekcyjnej, która zawsze jest bardzo dobra w stosunku do efektów, jakie uzyskujemy. Sprawdź nasze Portfolio, by zobaczyć, kto nam już zaufał i cieszy się z naszych usług szkoleniowych!

Kursy dla dzieci i młodzieży

Ze względu na duża ilość zajęć szkolnych i pozaszkolnych oraz wiek i rozmaity stopień nauczania w szkołach publicznych, grupy dzieci tworzone są wyłącznie w przedziale 4-6 osób. Na podstawie wieku określamy, jak stworzyć grupę, sprawdzamy możliwe terminy zapisanych osób i prowadzimy lekcję próbną, na której sprawdzamy, czy uczestnicy mają ten sam poziom. Ilość godzin w tygodniu i tryb uczęszczania (a więc i cena miesięczna) są ustalane dopiero, gdy mamy odpowiednią ilość osób na dane terminy, gdyż jest to zależne wyłącznie od możliwości uczęszczania Klientów.

Jak obniżyć cenę kursu, poza rabatem, który dostaniesz przy zapisie jako Nowy Klient?

Na nadchodzący rok szkolny przygotowaliśmy także program partnerski, co oznacza, że każdy z Was, kto skutecznie zachęci do nauki u nas nowe osoby lub uczniów, którzy być może kiedyś już uczyli się w naszej Szkole i z jakiegoś względu musieli przerwać naukę, otrzyma 5% zniżki na kurs od momentu, gdy “przyprowadzona” osoba podejmie naukę, do momentu gdy ją zakończy. Ten rabat może się kumulować! Tak, oznacza to – i bywały takie przypadki – że można uczęszczać na kurs za darmo lub prawie za darmo – zależnie od ilości przyprowadzonych do nas Klientów!

Pamiętajcie także: może Wasi bliscy znajomi nie potrzebują uczyć się języków obcych, ale mogą znać kogoś, komu przekażą informację o naszych kursach. Wystarczy, że taki dalszy znajomy powoła się na danego Ucznia i będzie to traktowane, jakby został do nas bezpośrednio przyprowadzony.

Oczywiście zachęcenie do nauki całych firm także spotka się z rabatem uzgadnianym na indywidualnych warunkach względem ilości zajęć, jakie dane przedsiębiorstwo zamówi.

Co jeszcze?

W Centrum Szkoleń DirectMe zawsze chcemy wprowadzać dla Was więcej wartości dodanych w każdym roku szkolnym, za które nie będziecie płacić, jak np. symulacyjne gry RPG, specjalne ćwiczenia zwiększające efektywność przyswajania realnych umiejętności językowych, większą ilość pomocy pozalekcyjnej metodyków itp. Wszystko to czeka na Was – wystarczy zapisać się i sprawdzić nas na lekcjach próbnych, a potem kontynuować z nami naukę języka metodą bezpośrednią!

Ucz się języków mówiąc!

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]