Masz pytania? Chcesz omówić swoje indywidualne potrzeby? Zapraszamy do kontaktu!

Sekretariat Szkoły czynny jest od poniedziałku do czwartku przy Al. NMP 32, lok. 9 (w podwórzu, obok Cafe Belg) w godz. 17:00-19:00. Poza tymi godzinami informacje uzyskać można także pod nr tel.: 510 613 844 oraz mailowo (formularz poniżej).

Informujemy, że w lipcu i sierpniu Sekretariat jest nieczynny. Zajęcia odbywają się jednak bezustannie – zapraszamy! Można skontaktować się z nami poprzez formularz poniżej lub telefonicznie.

W trosce o jak najsprawniejszą i wygodną dla wszystkich realizację usług, nasz wirtualny Sekretariat dostępny jest także przez całą dobę online. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz do nas przychodzić przed rozpoczęciem kursu, nie czekasz w kolejce i możesz zapisać się na zajęcia o każdej porze (ankieta kwalifikacyjna na str. głównej), rezerwując najszybciej miejsce w grupie lub indywidualny tok nauczania w naszym grafiku!

Jeśli w videoblogu, opisach metod oraz organizacji kursów nie było odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię kwestie, zawsze możesz wysłać nam zapytanie poprzez formularz poniżej. Odpiszemy na nie, szczegółowo informując o wszystkich aspektach naszej Oferty, więc będzie Ci łatwiej zdecydować na spokojnie, czym możemy Ci służyć. To lepsze od czekania w kolejce i gorączkowego notowania mnóstwa informacji!

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, oddzwonimy do Ciebie – daj nam o tym znać w treści maila, opisując, w czym możemy Ci pomóc. Twoje dane kontaktowe nie będą przekazane żadnym osobom trzecim i wykorzystamy je jedynie do kontaktu z Tobą w celu przedstawienia Ci Oferty.

Miejsce odbywania się zajęć z j. angielskiego (poza zajęciami zamówionymi na dojazd w firmach):
Centrum Szkoleń DirectMe Marcin Tarkowski
Al. NMP 32, lok. 9 (w podwórzu, obok Cafe Belg)
42-200 Częstochowa

Inne kursy i szkolenia mogą odbywać się w lok. 2A (wejście w bramie od strony al. NMP) – takie informacje znajdą Państwo każdorazowo w materiałach oraz mailach dotyczących tego typu zajęć.

Oświadczam, iż zamieszczone przeze mnie w tym formularzu dane osobowe są zgodne z prawdą i o wszelkich ich zmianach niezwłocznie poinformuję Centrum Szkoleń DirectMe mailowo lub na piśmie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu przez Centrum Szkoleń DirectMe dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).