Z wielką przyjemnością witamy Was przy okazji odsłony naszej nowej strony!

Za jej implementację dziękujemy firmie MediaPilot, która niniejszym wyposażyła nas w bardzo dużo narzędzi do komunikowania się z Wami lepiej i skuteczniej!

Obecnie, poza czytelniejszym układem treści, mamy dla Was niespodziankę: odtąd możecie pobierać od nas rozmaite materiały związane z nauką języków obcych metodami bezpośrednimi. W pierwszej kolejności dostępny jest nasz e-book. Następne pliki, jak próbki podręczników itp. dostępne będą wkrótce.

Oczywiście ta sekcja – Newsy – była dla nas od dawna bardzo ważnym elementem, na który czekaliśmy z niecierpliwością, by móc lepiej, na bieżąco informować Was o wszystkim, co dzieje się w naszej Szkole: tworzonych grupach, wolnych miejscach, promocjach, aktualnych terminach otwarcia Sekretariatu, dniach wolnych od pracy itp. Nareszcie jest! 🙂

Zapraszamy do przeglądania zarówno treści pisanych, (na przykład https://tarkowski.edu.pl/szkola-kurs-i-nauka-jezyka-angielskiego-czestochowa/) jak i videobloga, a jeśli to nie wyczerpuje tematu i chcecie zapytać nas o szczegóły kursów oraz metod nauczania, zapraszamy do strony Kontakt!