Z wielką radością poszerzamy naszą Ofertę o szkolenia na bazie modelu osobowości DISC

Planowaliśmy już od dawna wyjść ze szkoleniami DISC poza ofertę nauki języka angielskiego. Chcemy przybliżyć skuteczną komunikację każdemu – także osobom, które nie uczęszczają na nasze kursy językowe i nie interesuje ich nauka angielskiego. Natomiast osoby takie mogą bardzo potrzebować uczenia się lub rozwijania zdolności komunikacyjnych, by skutecznie przekazywać informacje, mówić tak, by rozmówcy chcieli z nimi współpracować – bez względu, czy są to koledzy z pracy, czy najbliższa rodzina. To możliwe, a co najważniejsze – jest łatwe i satysfakcjonujące! Może Ci się to udać nawet z osobami, które mają zupełnie odmienny styl bycia, charakter i swoją wizję świata!

Dowiedz się więcej NA TEJ STRONIE!