Gdzie odbywają się szkolenia DISC i jak się z nami skontaktować?

Szkolenie odbywa się przy Al. NMP 32, lokal 2a w Częstochowie – wejście w bramie, pierwsze piętro, korytarz po prawej stronie. Szkolenie jest częścią Oferty Centrum Szkoleń DirectMe, do którego należy marka Tarkowski.edu.pl. Jednak dane teleadresowe podawane na stronie dotyczą wyłącznie kursów j. angielskiego prowadzonych metodą bezpośrednią.

W celu skontaktowania się z nami w kwestii szkoleń DISC prosimy o korzystanie wyłącznie z formularza mailowego na stronie KONTAKT lub pisanie bezpośrednio na adres kontakt(małpa)tarkowski.edu.pl. Osoba obsługująca Sekretariat szkoły językowej nie zna Oferty pozostałych szkoleń, nie przyjmuje za nie wpłat i nie udziela informacji innych niż te dotyczące obsługiwanej przez nią części firmy.