KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Home / KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Cennik zajęć prowadzonych metodami bezpośrednimi dla dzieci i młodzieży

Z uwagi na różne możliwości uczęszczania młodszych Kursantów, zależne często od wieku (np. grupy najmłodsze mogą uczyć się 2 razy po 25 min. w jednym dniu, by była to efektywna lekcja metodą WOW! lub Direct Kids) oraz godzin uczęszczania do szkół przed przyjściem na kurs, jak i ściśle przestrzeganej małej ilości Uczniów w grupie, ceny obecnie ustalane są także indywidualnie. Gdy zbierze się minimum Uczniów w danym wieku i na danym poziomie, w jednolitych terminach, informujemy o możliwości rozpoczęcia kursu oraz o ustalonej cenie, zwykle zbliżonej do uśrednionej, poglądowej ceny poniżej. W wypadku, gdy któryś z parametrów kursu nie odpowiada zainteresowanym, czekają oni dalej na lepsze dopasowanie.

Prosimy pamiętać: to są zajęcia prowadzone metodami bezpośrednimi, a nie kopia zajęć szkolnych. Młody człowiek, po takim kursie ma potrafić posługiwać się obcym językiem na danym poziomie, a nie tylko umieć rozwiązywać testy, dlatego w razie potrzeby podciągnięcia poziomu na cele poprawienia ocen w szkole, proponujemy inne rozwiązania dostosowane do potrzeb, a które omawiamy indywidualnie z zainteresowanymi.

DZIECI (3-6 ROK ŻYCIA)

160
miesiąc
  • Zajęcia prowadzone są metodą WOW! Kids dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera - twórców znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.
  • Lekcje prowadzą nasi specjaliści od najmłodszych, potrafiący zamienić naukę w świetną zabawę i wyciągnąć z niej jak najwięcej pożytku na przyszłosć Uczniów!
  • Zapisy na kursy dla dzieci i młodzieży odbywają się obecnie wyłącznie mailowo, by lepiej zindywidualizować proces.

DZIECI (6-12 ROK ŻYCIA)

160
MIESIĄC
  • Zajęcia prowadzone są metodą Direct Kids dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera - twórców znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.
  • Lekcje prowadzą nasi specjaliści od uczenia dzieci, którzy potrafią zainteresować nauką nawet tych, którym szkoła już zaczęła się źle kojarzyć z nudą i przymusem!
  • Zapisy na kursy dla dzieci i młodzieży odbywają się obecnie wyłącznie mailowo, by lepiej zindywidualizować proces.

DZIECI (12-16 ROK ŻYCIA)

200
MIESIĄC
  • Zajęcia prowadzone są metodą Direct Teens dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera - twórców znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.
  • Młodzież ma różne zainteresowania, które potrafią pochłaniać całą uwagę młodego człowieka. Dlaczego jednym z tych zainteresowań nie miałby się stać także angielski?
  • Zapisy na kursy dla dzieci i młodzieży odbywają się obecnie wyłącznie mailowo.